*2013* | Sansar Salvo – Kiminin Kelimesi

29 Haziran 2018 tarihinde eklendi, 0 kez izlendi, 0 yorum yapıldı.

Açıklama

Şöyle;
Bütün saçmalığın ortasında hasetin umursamazlığının arkasında, bazen hergün ölüm korkusuyla, başkasının kıskanılan uykusunda. Kiminin basamağıyım kiminin dayanağı, bildiğin gibi kalbini satırımla avuçlarım. Düşünmemenin vebali düşünmenin sonuçları başarmanın araçları insanların amaçları, hayır insanlarla karıştırma ve kimseyle yarıştırma yaptığını soytarı, Anlar eskiler kalıcı geçici olanları etrafındaki zehirli karaktersiz yılanları, zaman gösteriyor zaten bittiğinde çıkarları hayatından yavaş yavaş çıkanları toprağa. Tıngırdatın angaryayı üstüne ritim yazın ben do ve re’den anlamam ve mi’yi fazla sallamam … öyle

Kiminin kelimesi alayına yeter, gökyüzüne gülsem de gökyüzü güler, aksine gidenlerin hepsine gider, hepsine eder bu hepsine bedel. Kiminin kalemi var alayına girer gökyüzüne gülsemde gökyüzü güler aksine giden herkese gider hepsine eder bu hepsine bedel. hepsine bedel. bu hepsine bedel. hepsine bedel. bu hepsine bedel. bu hepsine bedel. hepsine bedel. (aaah)

Zaman yüzleri her zaman için değiştirir çeliştirir insanları kendisiyle daima. Sonunda son satırda yazmak için kalmıyor da fazla bir şey veya kimse takmıyordu galiba. Kompleksimin atarları tüm egoist motorları tanır fazlasıyla yani yanlış yapma. Beynimin ve bedenimin teklediğini hissettiğimde belki öyle sanmışımdır, bana öyle bakma. Saçının telinden tırnağına kadar sahte ve gerçeklerden kaçanlar yorgan altı kahpesi. Seviyesiz bir ortamdayız bak bu yeraltı kahvesi bu kahvenin servisinin yüreklerdir adresi. Hangimiz vazgeçilmez ? herkes bilir herkesi sen biliyorsun ki bilinenler üstündeki giysidir. Senin yüzüne bakanlar ya nasıl anar ismini biliyorsun ki başına gelen hakettiğin nefsidir (piç)

Kiminin kelimesi alayına yeter, gökyüzüne gülsem de gökyüzü güler, aksine gidenlerin hepsine gider, hepsine eder bu hepsine bedel. Kiminin kalemi var alayına girer gökyüzüne gülsemde gökyüzü güler aksine giden herkese gider hepsine eder bu hepsine bedel.(x2) hepsine bedel. bu hepsine bedel. hepsine bedel. bu hepsine bedel. bu hepsine bedel. hepsine bedel.

Kategori : Karışık

Facebook İle Yorum Yapın

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
Arabesk Rap Etiketler :

Arabesk Rapcilerimiz

En Çok İzlenen Arabesk Rapler

Efecan Kimdir?
Efecan Kimdir?

Biyografi

Toplam İzlenme : 8.653

Fundyy Kimdir
Fundyy Kimdir

Biyografi

Toplam İzlenme : 8.101

Son Yapılan Yorumlar

Efecan Kimdir? için furkocan diyorki;

EFECAN abı yenı sarkılarını ve dısslerını beklıyozz!!!

Fundyy Kimdir için Ates diyorki;

Fundyde kimmis tripkoliğin yaninda

Haylaz Kimdir için Sevgi diyorki;

Bu tür müzik dinlemiyorum oğlum sayesinde karanlıgı bilen cocukları dinledim senin hayranin başarılar